عيادت از بيماران، بمناسبت عيد سعيد غدير
بيست و هشتم مرداد ماه،بمناسبت عيد سعيد غدير خم و اجراي سنت حسنه اميرالمومنين (ع)، برنامه عيادت از بيماران بيمارستان امام علي (ع) انجام شد.در اين برنامه كه با همكاري اداره تبليغات اسلامي و شبكه بهداشت اجرا شد،امام جمعه، فرماندار و روساي برخي ادارات از بيماران عيادت كردند.
امام جمعه شهرستان با تاكيد بر نقش عيادت از بيماران در افزايش صميميت و رفع كدورت هاي جامعه گفت: عيادت از بيماران يكي از سنت هاي حسنه دين اسلام است كه بايد در انجام آن اهتمام ورزيد.
به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت و درمان حجت الاسلام نجمي پور در حاشيه ديدار از بيماران بيمارستان امام علي (ع) اظهار داشت:جايگاه و نقش پرستار و پرسنل بيمارستان در تامين و حفظ سلامت جامعه، جايگاهي ممتاز است. تلاشگران عرصه سلامت از هيچ خدمتي در راستاي ارتقاي بهداشت و كمك به همنوعان دريغ نمي ورزند. حجت الاسلام سهرابي نژاد رئيس اداره تبليغات اسلامي تصريح كرد: يكي از نكته هاي اخلاقي و نشانه هاي اخلاق حسنه و حسن سلوك با مردم، عيادت بيمار است كه در شرع مقدس اسلام در اين خصوص تاكيد فراوان شده است.وي گفت: عيادت از بيمار علاوه بر اينكه موجب تقويت روحيه بيمار و خانواده وي مي شود، موجب فراموشي بارسنگين بيماري شده و دل هاي افراد را به هم نزديك ميكند.
در خاتمه اهداي كتاب خطبه غدير، شاخه گل و نبات متبرك رضوي به بيماران و پرسنل انجام شد.
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
شبكه بهداشت و درمان سرايان
تعداد بازدید:
52
تاریخ:
1398/05/30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal